arama

  Dubai’deki yat partisi gezi listenizde mi?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Beğen
   Loading...

  Dubai, pek çok aktivite ve görülecek yere sahip yerlerden biridir ve bu etkinlikleri ilk elden deneyimlediğinizde, kesinlikle nefes kesici bir deneyim haline gelir.

  Dubai, güzel pitoresk binaları ve silüetleriyle dünyanın en zengin şehirlerinden biri olmasıyla ünlüdür. Konumu çölde olabilir, ancak oradan büyük bir şehir ortaya çıktı ve büyüleyici bir şehir. 

  Dubai’de bir turistseniz, şehirde iken yapabileceğiniz etkinliklerden bunalmış olabilirsiniz çünkü söylenecek çok fazla şey vardır. Bununla birlikte, bazıları için yaşam boyu bir kez yaşanabilecek etkinlikler vardır. Dubai, viral olmayı görebileceğiniz pek çok aktivite ve görülecek yere sahip yerlerden biridir ve bu etkinlikleri ilk elden deneyimlediğinizde, kesinlikle nefes kesici bir deneyim haline gelir.

  Nefes kesen La Perle

  La Perle, Al Habtoor Şehrinde, Franco Dragone tarafından Güneş Sirki temasıyla yaratılan muhteşem bir gösteri.
  Sadece sahne 270 derecelik bir panoramik ile zaten güzel ve sahnenin aktörlerin üzerinde uçtuğu bir yüzme havuzu ile bahsetmiş miydim? Bu gösteri nefes kesici ve gösterinin her saniyesini izlemeye değer.

  Dubai antik kentinde yürümek her zaman bu kadar güzel değildi. Yüzyıllar önce, bir zamanlar Dubai Creek kıyılarında bulunan küçük bir balıkçı köyüydü. Baharat, altın ve incilerin en eski pazarlarını görmek için nehirden aşağı inerken antik kentin kültürünü tanıyabilir veya eski mahallelerle gezintiye çıkabilirsiniz. En otantik Arap tarzı deneyime sahip dar sokaklar için Al Fahidi bölgesinde bir mola verin.

  Burç Halife’den bakıldığında Burç Halife’nin

  yakınında geceleri su şovları sergileyen bir çeşme vardır ve Burj Halife, sadece muhteşem ve izlemesi çok eğlenceli olan kendi bina ışık şovuyla sona erer.
  Ama dünyanın en yüksek binasına gidebileceğinizi biliyor muydunuz? Bina, Dubai şehrine bakarken şarap ve yemek yiyebileceğiniz turistik bir kat sunuyor? Buna ek olarak, Burj Khalifa dünyanın en hızlı asansörlerinden birine sahiptir, bir kez denediğinizde, normal asansörlere binmek salyangoz gibi hissettirir.

  Çölü gezmek ve görmek

  Dubai’nin çölünü denemediğinizde yolculuk tamamlanmaz.
  Öğleden sonra başlayan etkinliklerden, bir ATV’de heyecanlı bir yolculuğa çıkmaya başlayın, sonra bir roller coaster’daymışsınız gibi hissettirecek ama daha gerçek bir deneyime sahip olan kum tepesine gidin. Çölde güzel gün batımını izlerken nefes alın ve dinlenin ve bu her gün böyle inanılmaz bir manzara görebileceğiniz bir şey değil.

  Geceyi açık büfe ile bitirin, çok eğlenceli dansçılar ve sanatçılar ile geleneksel danslar yapın, kına alın ya da biraz nargile deneyin, bu Dubai’nin sunduğu en iyi deneyimlerden biridir.

  Palmiye Adalarında Paraşütle Atlama

  Ünlü insan yapımı Palmiye Adalarında hava dalışı yaparken ciğerlerinizi çığlık atın!
  Bu etkinlik yeni ve yıllar içinde popülaritesi arttı çünkü teknoloji, para ve macera susuzluğu artık insanların seyahat güzergahını devraldı. Skydive Dubai, aynı zamanda en iyi skydiving şirketlerinden biri olan uzmanlık ve güvenlik konusunda mükemmel bir üne sahiptir.


  Çok sayıda seyahat blogunda veya fotoğrafında yer alan “İnanç Sıçraması” ile ünlü
  Atlantis aşağı doğru kayar . Dünyanın en iyi su parkı olduğu bilinen Atlantis’in bu unvanı kaybetme planı yok. Poseidon’un İntikamını aşağıya doğru kaydırırken veya etrafınızda köpekbalıkları olan bir tüpü aşağı kaydırırken güvenlik sağlanır. Su parkında ayrıca iyi bir gece uykusu çekebileceğiniz bir otel vardır.

  Dubai’de Yat Partisi mi?

  Bu etkinlik büyüyor ve insanlar sadece TV, film ve müzik videolarında gördüğünüz bu lüks etkinliği yaşama şansı elde etmek için sıraya giriyor. Ünlü adam Palmiye Adaları çevresinde seyir ederken Parti. Dubai Yat Limanı’ndan başlayarak Ain Wheel’i Atlantis’e, ardından Burj Al Arab’a gitmek ve yolculuğu Dubai Skyline’ın muhteşem manzarasıyla bitirmek. 

  Partiye ek olarak, alabileceğiniz birçok ek hizmet var. Lüks bir ulaşımdan alınmaktan Xclusive’in mutfağında çeşitli yemek seçenekleri ile yemek yiyin, su sporları ve jet ski ekleyin, partinin maksimum eğlencesi için Xclusive yerleşik bir DJ kiralayın. 

  Balonlar ve süslemeler ekleyerek, buluşma ve selamlaşmalar düzenleyerek, kendi Xclusive hostesinize, kendi kekinize sahip olduğunuzu ve kendinizi kırmızı bir halı ile karşılandığınızı hayal edin A lister ünlü gibi hissettirmek için ekleyebileceğiniz hizmetler de vardır. orada mürettebat ile vardıklarında sizi ağırlamaya hazır.

  Şimdi bu, unutulmaz ve kesinlikle arkadaşlarınızla çevrimiçi paylaşım ve paylaşım yapmaya değer bir deneyim, Xclusive Yachts, parti için kendi fotoğrafçınıza sahip olmanızı sağlayan bir ek hizmete sahip!

  Parti yaparken ve tadını çıkarırken, güvenliğiniz ve güvenliğiniz hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü Xclusive Yachts’ın kendi özel ekibi var ve Dubai’deki tek 5 yıldızlı lüks yat kiralama şirketi olduğu için bu tür bir deneyim için güvenilir bir şirket. Nike, Mont Blanc, GE, Kodak, Canon, Nivea ve daha pek çok müşteriden hizmetlerine güvenen ve en üst düzey parti deneyiminden keyif alan müşterileri var. 

  Bu deneyimi rezerve etmenin ne kadar kolay, rahat ve hızlı olduğunu söylemiş miydim? 90 saniye içinde, seçtiğiniz 22 yat ile online rezervasyon yapabilirsiniz. Bu harika deneyim için misafir sayısını, kalkış saatini, tarihini ve süresini ayarlayın.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.